o firmie

Konstrukcja hali stalowejKargon to profesjonalne przedsiębiorstwo funkcjonujące na polskim rynku od 2000 r. Główny obszar działalności stanowi produkcja i montaż różnorodnych konstrukcji stalowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Nasza siedziba i warsztat produkcyjny mieszczą się w Warszawie. Większość prac prowadzimy na lokalnym rynku, jednak położenie w centralnej Polsce umożliwia nam również realizację zleceń na terenie całego kraju.
Klientom oferujemy kompleksowe wykonawstwo, od etapu projektu, przez produkcję, aż do montażu kompletnych konstrukcji na wybranej budowie. Dzięki zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniom, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań konstrukcyjnych i możemy pozwolić sobie na realizację nawet nieco bardziej nietypowych projektów. Priorytetem naszych działań jest terminowa realizacja zleceń oraz dostarczenie nowoczesnych, bezpiecznych dla użytkowników konstrukcji, spełniających wysokie wymagania jakościowe.
Jakość naszych prac potwierdzają otrzymane certyfikaty takie jak: Certyfikat Spawalniczy EN 1090-2:2008+A1:2011 i certyfikat spełnienia wymagań jakości dla spawania materiałów metalowych wg DIN EN ISO 3834-2 wydane przez GSI SLV, czy wydany przez DVS Zert certyfikat poświadczający spełnienie przez zakładową kontrolę produkcji wszystkich wymagań określonych w EN 1090-1:2009+A1:2011.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!